FRO-TEX to polski producent pościeli dla dzieci, obecny na rynku od 2012 roku.

Wykonane przez nas wyroby odznaczają się wysoką jakością – jest ona możliwa do uzyskania dzięki zastosowaniu tylko pierwszogatunkowej, stuprocentowej bawełny. Dzięki temu pościel dla dzieci do łóżeczka i kołyski charakteryzuje się wyjątkową miękkością, wytrzymałością i trwałością. Podczas produkcji zawsze zwracamy uwagę na detale – każdy nasz produkt jest starannie i dokładnie wykończony. Do wypełnienia poduszek i kołderek wykorzystujemy jedynie antyalergiczne puszyste włókna, które posiadają certyfikat poświadczający bezpieczeństwo. To dlatego nasze pościele dla dzieci są tak cenione przez Rodziców.

Nasz asortyment obejmuje::

- wyposażenie łóżeczka
- wyposażenie kołyski
- poduszki kołdry
- ochraniacze do łóżeczka

Wszystkie wyroby charakteryzują się żywymi, intensywnymi barwami, które utrzymują się nawet po wielokrotnym praniu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy bezpiecznych barwników, kolor nie blaknie i mimo upływu czasu nasze pościele wciąż wyglądają jak nowe. Szeroki wybór kolorów, jak i wzorów, sprawia, że pościel może stanowić piękne wyposażenie łóżeczka dziecka.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy starają się, aby wszystkie potrzeby Klientów były zawsze zaspokojone – szeroki asortyment sprawia, że Rodzice mogą wybrać pościel dla dziecka, spełniającą wszystkie wymagania jakościowe. Potwierdzeniem naszej jakości są bowiem liczne certyfikaty, które otrzymaliśmy od instytucji krajowych. To także międzynarodowy certyfikat trudnopalności FIRA, a także znak OEKO-TEX® Standard 100 – dzięki niemu każdy Klient zyskuje pewność, że wybrany produkt opatrzony tym znakiem został przebadany pod kątem 100 kryteriów istotnych dla zdrowia i bezpieczeństwa użytkowania. OEKO-TEX® zaświadcza, że nasze kołderki i poduszki są bezpieczne i delikatne dla skóry dziecka.